Kontakta oss!

Vi erbjuder tjänster inom företagsutveckling, utbildning, processledning, projekt och kostnadsfri företagsrådgivning. Kontakta oss redan idag för att boka ett möte!

Ring oss på: 073-429 21 65

Besök oss på: Softcenter (etapp III), Fridhemsvägen 8, 37238 RONNEBY

Maila oss via formuläret nedan eller till blekinge@coompanion.se

Våra medarbetare

Louise Sandell
Louise Sandholm Lindell
Verksamhetsledare/rådgivare

Mobil: 073 429 21 65
E-post: louise.sandholm-lindell@coompanion.se

 

Heleen PodsedkowskaHeleen Podsedkowska
Landsbygdsutvecklare

Mobil: 076 633 87 23
E-post: Heleen.podsedkowska@coompanion.se

 

Magdalena UrbanskaMagdalena Urbanska
Affärsutvecklare Trappa upp Karlskrona

Mobil: 073 381 87 00
E-post: Magdalena.urbanska@coompanion.se
 
 

Magnus AnderssonMagnus Andersson
Juridisk specialist
Utbildare ek. för och styrelsearbete

Kontaktas via Louise Sandholm Lindell

Malin KarlssonMalin Karlsson
Projektledare/inspiratör
sociala innovationer

Mobil: 076 633 84 54
E-post: malin.karlsson@coompanion.se

 

Eugeni NilssonEugeni Nilsson
projektledare Trappa Upp Karlskrona

Mobil: 073 381 87 01
E-post: eugeni.nilsson@coompanion.se
 
 
 
Christina AjayiChristina Ajayi
Utbildare sömnad Trappa upp Karlskrona

Mobil: 070 480 63 22

 
 
 

Morten RavnbøMorten-Ravnbö
formgivning och hemsida 

Mobil: 0708 708 999
E-post: morten@ravnbo.com

 

Sociala medier för Coompanion Blekinge:

Sociala medier för Coompanion nationellt: